Головна Конкурси Вдалі виступи СК «Торнадо» продовжуються

Вдалі виступи СК «Торнадо» продовжуються

18746

8 квітня в м. Київ відбувся ІV Всеукраїнський турнір з дзю­до серед юнаків 2003-2009 років народження. Змагання відбу­лись в легкоатлетичному мане­жі на шести татамі. Приїхало бі­льше 600 спортсменів з усіх обла­стей України, тому прес­ти­жу цьому турніру було не за­й­мати. Дуже приємно, що дзю­доїсти Шацького СК «Торнадо» не підвели і цього разу. У своїх вагових категоріях вони зайня­ли такі місця: Назар Самолюк – ІІ місце, а ІІІ посів Назар Горніч (с. Голядин). Нагородження про­­­водили світові зірки дзюдо Ро­ман Гонтюк, Геннадій Білодід та Георгій Зантарая.

На другий день, 9 квітня, без всякого відпочинку, в тому ж таки м. Київ, наші спортсмени взяли участь в дитячому тур­нірі на призи ДЮСШ «Іппон». На чотирьох татамі боролись біль­ше 400 дзюдоїстів майже з усіх куточків України. І місця вибо­роли Микола Мадрі­мов та Тарас Полінкевич; ІІ – Назар Миселюк, Назар Само­люк, Назар Горніч, Арсен Найда; ІІІ – Микола По­ліщук, Назар По­ложевець (с. Положево).

За ці дні діти відвідали аква­парк та історичні місця нашої столиці.

8-9 квітня в м. Маркі (30 кі­лометрів від Варшави, Польща) відбувся один з найбільших ди­тячих європейських турнірів се­ред юнаків та дівчат 2004-2009 років народження, в якому взяли участь більше 1 100 спортсменів з 26 (!!!) країн світу. Були присутні навіть заснов­ники дзюдо – май­стри з Японії. Дуже приємно, що вихованці СК «Торнадо» здобули дві бронзові медалі. Це Роман Самолюк та Сергій Цекот. Слід відмітити, що зовсім трохи не вис­тачило до бронзи Ірині Трофімук, котра поступилась в боротьбі за 3 місце своїй су­перниці.

До цих стартів спортсменів готували тренери Роман Са­мо­люк, Ігор Самолюк та Руслан Ку­зько. Тренери, вихованці та батьки дякують голові Шацької районної ради Сергію Карпуку за фінансову підтримку в цих поїздках. Не можна не подя­ку­вати за допомогу Аліні Трофімук – мамі вихованки СК «Торна­до» Ірини Трофімук. Колектив та тренери СК «Торнадо» ба­жають своїм вихованцям щас­тя, здоров’я, добра та подаль­ших перемог.

Наш кор.