Головна Конкурси Вересневі успіхи шацького дзюдо

Вересневі успіхи шацького дзюдо

10960

17 вересня в м. Луцьк відбувся чемпіонат Волинської області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 17 років. Команду Шацького району представляли спортсмени місцевого спортивного клубу «Торнадо» (керівник Роман Самолюк).

Їхні успіхи на цьому турнірі такі: І місце – Сергій Цекот (смт Шацьк), ІІ – Георгій Короць (с. Світязь), ІІІ – Наталія Турич та Тетяна Турич (с. Світязь).

Тренери СК «Торнадо» дякують голові Шацької райдержадміністрації Василю Голядинцю та начальнику відділу освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації Людмилі Єрофєєвій за надану матеріальну допомогу, а також Шацькій селищній раді за забезпечення транспортом до обласного центру.

23-24 вересня вихованці Шацького спортивного клубу «Торнадо» взяли участь у VI відкритому турнірі з дзюдо серед юнаків та дівчат 2004-2009 років народження, приуроченому святкуванню Дня села Дмитрівка Чернігівської області. В ньому взяли участь більше 400 спортсменів з різних областей України. Змагання пройшли на високому організаційному рівні, де зібралося дуже багато сильних дзюдоїстів.

Срібним призером турніру став шачанин Єлісей Мадрімов, який був нагороджений кубком, медаллю, дипломом та грошовою нагородою. В запеклій боротьбі в сутичках за вихід у фінал і за бронзові нагороди ще чотирьом учасникам з Шацька не вистачило сил та натхнення.
Наступного дня нашим спортсменам випала нагода взяти участь у відкритому турнірі з дзюдо на призи спортивного клубу «Майстер-дзюдо» у м. Київ. П’ятеро шацьких учасників стали переможцями та призерами змагань: І місце – Єлісей та Микола Мадрімови, ІІІ – Назар Миселюк, Назар Самолюк та Ірина Гуж.

Батьки та вихованці спортивного клубу «Торнадо» висловлюють щирі слова подяки за організацію поїздки та підготовку юних спортсменів до змагань: президенту СК «Торнадо» Роману Самолюку, віце-президентам СК «Торнадо» Ігорю Самолюку та Олексію Писачуку, а також Олександру Положевцю за забезпечення транспортом та підтримку.

Наш кор.