Головна Стисло День Конституції: маємо спільно творити цивілізоване громадянське суспільство

День Конституції: маємо спільно творити цивілізоване громадянське суспільство

5332

В районному центрі відбулися урочисті збори з нагоди чергової річ­ниці Конституції України. З державним святом жителів району при­­вітали в актовому залі Шацького лісового коледжу Василь Го­­лядинець, голова Шацької РДА, Сергій Карпук, голова Шацької ра­йонної ради, Сергій Віннічук, Шацький селищний голова, та Ва­силь Матвійчук, військовий комісар Шацького райвійськкомату.

У своїх виступах перед присутніми в залі вони наголосили, що кожен з нас повинен долучитися до творення цивілізованого грома­дянського суспільства. Докласти всіх зусиль для формування ві­­льної, справедливої спільноти та побудови потужної та заможної дер­жави на демократичних і правових засадах.

Під час урочистості студентки коледжу поставили корзину з кві­тами до пам’ятника Тарасові Шевченку, а всі присутні в залі вшанували пам’ять загиблих за Україну співвітчизників, зокрема ге­роя Сергія Мокренка з Шацька, хвилиною мовчання.

За наполегливу працю і заслуги перед Україною нагороди з на­годи Дня Конституції отримали найбільш заслужені шачани.

Подарунком для всіх присутніх у залі став святковий патріо­тич­ний концерт з участю працівників культури району, народних ансамблів «Лісова пісня» і «Горлиця», школярів, викладачів Шацької дитячої музичної школи.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.