Головна Стисло Держслужбовців району привітали з професійним святом

Держслужбовців району привітали з професійним святом

5619

У Шацькому лісовому коледжі цю категорію працівників району вітали зі святом Василь Голядинець, голова Шацької райдержад­мініст­рації, Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, Сергій Він­нічук, голова Шацької селищної ради, Людмила Єрофєєва, го­лова районної профспілки працівників державних службовців.

Як зазначив у вітальній доповіді Василь Голядинець, державна служба – це нелегка робота, оскільки за тим, як виконують свої функ­ції звичайні держслужбовці, люди оцінюють ро­боту влади за­га­лом.

«Державний службовець – це особлива про­фесія, нелегка пра­ця, яка пот­ребує самовід­даності, ба­жан­ня служити лю­дям та справж­ньої відданості своїй справі. Від цього залежить довіра людей до влади в цілому», – зазначив голова райдержадміністрації.

Згадав теплими словами Василь Голядинець ветеранів  дер­жавної служби, які не один десяток років трудились в установах району, та подякував їм за плідну роботу. Вшанували хвилиною мов­чання й тих колег, яких уже немає поруч.

Кращим представникам державних установ району Василь Го­лядинець вручив грамоти Шацької райдержадміністрації. А їх, як виявилося, є чимало!

До вітань долучився й голова районної ради Сергій Карпук. Він побажав держслужбовцям міцного здоров’я, плідної праці, достойної заробітної плати та благополуччя  у родинах.

Почесну грамоту Волинської обласної ради Сергій Вікторович вручив Любові Кубай, працівнику управління фінансів Шацької РДА, та грамоти районної ради – Людмилі Гарбар, начальнику за­га­льного відділу РДА, Людмилі Гірич, заступнику начальника управління – начальник відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та праці, персоніфікованого обліку та пільг управління соціа­ль­ного захисту населення.

Відзначив держслужбовців району (Оксану Юхимук, началь­ника відділу культури Шацької РДА, та Ніну Вирвич, начальника казначейської служби Шацького району) Сергій Віннічук, який вручив з нагоди свята грамоти селищної ради та подарунки.

Окремі вітання ветеранам держслужби Сергієві Загурі, Тетяні Крат, Марії Писачук висловила голова районної профспілки держс­луж­бовців Людмила Єрофєєва та вручила квіти в знак поваги та вдячності за їхню багаторічну роботу.

А музичні вітання у день свята лунали від тріо «Red Rose», квар­тету Шацького районного Будинку культури, Ольги Гайової, Олени Мосійчук, Максима Веремчука та танцювального колективу Ша­цького лісового коледжу (керівник Валентина Демакова).

Віта ШЕПЕЛЯ.