Головна Свято Піщанський дитсадок відзначив золотий ювілей

Піщанський дитсадок відзначив золотий ювілей

10302

Рівно 50 років тому, у 1968 році, гостинно відчинив свої двері для наймолодших жителів села Піщанський дитсадок. А вже 9 листопада привітати рідний заклад з поважним золотим ювілеєм прийшли його колишні ви­хованці, працівники, ке­рівники, а також по­важні гості – голова Ша­цької РДА Василь Голядинець та голова Шацької ра­йонної ради Сергій Кар­пук, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА Людмила Єрофєєва, методистка відділу Галина Янчук, голова районної ради Про­фспілки працівників освіти Катерина Редько.

Традиційно зі словами благословення вітав дош­кільнят, колектив закладу та усіх його випускників отець Іоанн, настоятель Свято-Казанської церкви, подарувавши від парафіян села ікону Казанської Богоматері, аби вона була берегинею для закладу.

Щирі вітання лунали з вуст Василя Голядинця та Сергія Карпука, адже за останні роки у пріоритеті влади – розвиток освітніх та медичних закладів на селі, про що, зокрема, свідчить і те, що в Піщі в цьому році планують розпочати будівництво нової школи на 200 місць та нову амбулаторію. А декілька років тому у дитсадку відкрили другу групу. З нагоди ювілею грамоту районної ради Сергій Карпук вручив колективу дитсадка, а також подякував батькам вихованців за активну участь у проектах з благодійним фондом Ігоря Палиці «Тільки Разом», результатом якого стало придбання ігрових стінок та шаф для закладу.

Майже вісім років закладам соціальної сфери допомагає фонд народного депутата України Степана Івахіва «Патріоти Волині». А вже на ювілей дитсадка з вітальними словами та двома великими мішками дитячих іграшок завітав його помічник – Павло Самолюк. Окрім того, він відзначив, що за сприяння народного депутата за кошти соцеконому в місцевому Будинку культури відремонтують дах.

Піщанський сільський голова Олександр Бакун також долучився до вітань, подякував владі району та області за підтримку їхніх ініціатив, батькам – за спонсорську допомогу. А від сільської ради подарував комплекти постільної білизни для двох груп.

Не з порожніми руками завітав на ювілей дитсадка колишній його випускник, а нині  лісничий Піщанського лісництва Володимир Цекот. І аби діткам ще більш цікаво було відвідувати дошкільний заклад, від лісівників подарував малечі телевізор.

Освітяни району також долучились до вітань, адже найбільш яскраві спогади дитинства кожна людина несе саме з дитячого садочка, де про маленьких вихованців дбають, піклуються та доглядають вихователі. Про те, наскільки дитсадки потрібні в селах, говорить і статистика: за 50 років з Піщанського дитсадка вийшло понад 2 тисячі його вихованців, котрі зараз працюють на різноманітних керівних посадах, вчителями та медиками, інже­нерами та працівниками культури, професорами та науковцями…

Чуттєвими та сповненими тепла і вдячності були спогади та виступи першої завідувачки дитсадка Єви Курчак, а також Любові Курчак, котра пропрацювала не один десяток років у дитсадку, колишнього сільського голови Михайла Богути, першої випускниці Тетяни Цекот, котра більше 30 років працює помічницею вихователя, Мар’яни Сендер, колишньої вихованки садочка, а нині – вчительки Піщанської школи, Тетяни Віннічук, колишньої завідувачки дитсадка, котра 43 роки віддала роботі у цьому закладі. Щирими словами вдячності звернулася до випускників різних років теперішня завідувачка дошкільного закладу Ірина Корень (на фото), подякувала їм за те, що вони не забувають ні про садок, ні про своїх вихователів. Беззаперечно, кістяком закладу є його працівники. Тож і щирі вітання линули на адресу ветеранів, котрі більше 30 років віддали роботі з дітками: Тетяні Віннічук, Світлані Дацик, Ользі Нестерук, Тетяні Поліщук. До речі, саме Тетяна Поліщук є найстаршою колишньою працівницею садочка, котру щиро привітала теперішня завідувачка.

Від імені батьків вітала заклад з ювілеєм голова батьківського комітету Олена Брега.

Виступи та вітання гостей перепліталися з концертними номе­рами вихованців дитсадка, котрі співали і танцювали разом зі своїми вихователями. А наостанок побажали всім добра одной­мен­ною піснею!

Віта ШЕПЕЛЯ