Головна Стисло Чи довго ще діти прибиратимуть біля криниці після дорослих?

Чи довго ще діти прибиратимуть біля криниці після дорослих?

4375

Завтра українці відзначатимуть найбільше християнське свято – Великдень, до якого ретельно почали готуватися за де­кілька тижнів. Велику толоку з прибирання території орга­нізували минулого тижня і в Шацькій селищній раді спільно з КП «Будинкоуправління», залучивши до нього, як і в минулі роки, працівників районної влади, установ та організацій, приватних підприємців та школярів. Загалом на сміттєзвалище за час прибирання комунальниками та дорожниками було вивезено близько 80 м3 сміття (це майже 40 причепів). Від населення Шацька за цей тиждень безкоштовно вивезено ще майже 75 м3 сміття, з обох кладовищ селища – 100 м3 (майже 10 причепів МАЗа), від кладовища у с. Мельники – 10 м3, від населення села – 15 м3.

Дивує та злить лише одне: щороку в урочищі Біля криниці, учні ЗОШ І-ІІ ст. смт Шацьк прибирають сміття, яке туди вивезли та викинули… їхні батьки, сусіди, односельчани. До криниці, де чи не найчистіша та найсмачніша вода, приїжджають брати воду не тільки жителі селища, а й сусідніх сіл, а влітку – від­почивальники. А чим же їх зустрічає криниця? Купами сміт­тя, яке шачани вивезли та скинули, бо не довезли 100 метрів до сміттєзвалища? Майже два неповні причепи непотребу було вивезено з території, яку прибирали того дня діти спільно з комунальниками біля криниці, кладовища, сміттєзвалища. Тож Іван Коваль, начальник КП «Будинкоуправління», дякує школярам та вчителям за допомогу.

Для того, аби жителі селища не вивозили сміття куди попало, селищною радою та КП «Будинкоуправління» був організований пакетний вивіз сміття. Достатньо лише придбати пакети (ціна – 5 грн. за одного) та виставити їх у певний день, знаючи повуличний графік вивозу сміття, біля свого будинку – і сміття комунальники заберуть. Але ж ні. Краще викинути сміття у лісі, а діти нехай прибирають. СОРОМНО.

Віта ШЕПЕЛЯ.