Головна Стисло Вже другий тиждень без попередження вимикають світло

Вже другий тиждень без попередження вимикають світло

3947

У Шацьку та селі Світязь уже другий тиждень поспіль вимикають електроенергію через ремонтні роботи.

Від минулого тижня чимало жителів селища Шацьк та села Світязь скаржаться, що електрики без попередження вимикають енергію. А на деяких вулицях, за словами світязян, світло вимикають другий тиждень поспіль. Обурює людей те, що графік вимикання світла не був доведений до відома жителів, і до яких пір триватимуть відключення – також ніхто не повідомляє.

Начальник Шацького відділення електричних мереж Любомльської філії ПАТ «Волиньобленерго» Олександр Сорочук пояснив: «На початку року ПАТ «Волиньобленерго» було включено в план проведення ремонтних робіт на лініях електропередач потужністю 10 кВ, що живить село Світязь. Планові роботи пов’язані з обслуговуванням електричних мереж та спрямовані на підвищення надійності електропостачання і покращення якості обслуговування споживачів. З цим комплексом робіт і пов’язані планові вимкнення будинків від електропостачання. Зокрема, уже декілька тижнів у селищі Шацьк (новий квартал в урочищі Дуга) та в селі Світязь ми проводимо роботи із заміни проводів та лінійної арматури на повітряній лінії потужністю 10 кВ».

«Оскільки власними силами ми не можемо зробити у визначені терміни увесь запланований комплекс робіт, на лініях працюють ще дві бригади підрядників. Усі роботи плануємо завершити протягом двох-трьох тижнів, оскільки в літній період, у розпал відпочинкового сезону, ситуація могла б бути значно гіршою. Графік відключення населених пунктів ми подавали у Шацьку селищну та Світязьку сільську ради, оскільки від електропостачання мали бути відключені й соціальні об’єкти (дитсадки, школи, лікарня та інші), узгоджували з головами години відключень. Також графік відключень розміщено на офіційному сайті ПАТ «Волиньобленерго». Сподіваюся, що у вказаний термін ми завершимо усі роботи», – додав він.