Головна Стисло Міжнародний день захисту дітей – це свято безтурботного дитинства

Міжнародний день захисту дітей – це свято безтурботного дитинства

3766

Міжнародний день захисту дітей – це свято безтурботного дитинства, радості та щирих усмішок. Саме 1 червня дорослі селища Шацьк, які відповідають за те, щоб дітки росли здоровими, щасливими, були зігріті любов’ю, організували для вихованців Шацького дошкільного навчального закладу №1 «Росинка» яскраве свято. У погожу днину галасливі мешканці дитсадка, вбрані у вишиванки, вибігли на подвір’я, з нетерпінням очікуючи на обіцяний сюрприз від дорослих. А несподіванок цього дня було багато: колоритне свято з піснями і танцями, пізнавальними конкурсами і веселими змаганнями, кумедні клоуни, повітряні кульки і солодощі. Гарний настрій на весь день подарували малечі організатор свята музичний керівник дитсадка Антоніна Сакевич, а також вихованці групи «Казочка» і ведучі – вихователі цієї ж групи Олександра Коробейко та Галина Янчук. Дітки з груп «Веселка» і «Дзвіночок» гарно танцювали, а вихователі Леся Чак і Наталія Цюриць у ролі клоунів веселили малечу дотепними жартами.

Привітати дітвору зі святом прийшла Людмила Єрофєєва, начальник служби у справах дітей Шацької РДА. Після побажань посадовець подарувала кожному вихованцю дитсадка цукерки. Радість викликали й інші подарунки – гелеві кульки від Нелі Сацюк та чупа-чупси від Валентини Сергійчук. Організатори свята при нагоді висловлюють обом підприємцям велику вдячність.

Дорослі впевнені: у маленьких серцях, зігрітих променями уваги і турботи, народиться велика любов до родини, рідного краю, а самі дітки виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.