Головна Стисло Нові рекреаційні пункти на Шаччині – крок до цивілізованого відпочинку на природі

Нові рекреаційні пункти на Шаччині – крок до цивілізованого відпочинку на природі

3977

Силами керівництва та працівників ДП «Шацьке УДЛГ» було облаштовано затишні й комфортні рекреаційні пункти: «Дубовий гай» – в урочищі Лузне, що біля с. Положево (Шацьке лісництво) та «Затишок» – біля с. Затишшя (Піщанське лісництво). У кожному місці відпочинку встановлено по декілька добротних, змайстрованих у сучасному стилі, альтанок, облаштовано місця для паркування транспорту, для розведення вогнища, побудовано невеликі дровітні з дровами, які постійно довозяться працівниками підприємства. Творці рекреаційного пункту подбали і про наймолодших, спорудивши для них дерев’яні ковзанки, гойдалки, пісочниці. Території пунктів огороджені, доріжки висипані щебенем. У придорожніх зонах відпочинку є вбиральні і смітники. Про чистоту пунктів щодня дбатиме відповідальна особа. І діти, і дорослі зможуть розважатися просто неба, насолоджуватися спогляданням чудових краєвидів, не відчуваючи жодних незручностей.

Уся ця краса була створена за кошти підприємства і обійшлася майже в 200 тис. грн. В організації робіт були задіяні головний лісничий Андрій Самолюк, майстер лісу Іван Кущик, лісничий Віктор Мелюх (Шацьке лісництво), майстер лісу Анатолій Шачанін, лісничий Вадим Жучик (Піщанське лісництво).

Лісівники задоволені тим, що змогли реалізувати задумане і догодити місцевим та приїжджим людям, які вже встигли відкрити для себе нові комфортні місця відпочинку. Працівники підприємства сподіваються, що рівень культури поведінки відпочивальників не дозволить їм псувати і нищити красу, в яку вкладено багато праці і коштів.

Працівники ДП «Шацьке УДЛГ» запевняють, що і надалі будуть працювати над створенням нових рекреаційних пунктів, адже це один із ефективних методів запобігання лісовим пожежам, забрудненню лісів та забезпечення цивілізованого відпочинку. Наразі ними облаштовуються ще два рекреаційні пункти: біля сіл Прип’ять і Ростань.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.