Головна Стисло На благо громади

На благо громади

3592

Нещодавно випала нагода побувати у с. Пульмо. Тож голова сільської ради Федір Гловацький не оминув нагоди похвалитися тим, що нового зроблено на території села. Спершу завітали у ди­тячий садок, де оглянули подвір’я та облаштований ігровий май­данчик. В усьому видно господарський підхід та творчу ініціативу за­відуючої дошкільного навчального закладу Аліни Галух.

– От бачите, які доріжки зробили за кошти, котрі виділив нам благодійний фонд народного депутата Степана Івахіва, – говорить Федір Панасович. – Матеріал – їхній, а робота – наша. Тож вкладали стежки і батьки діток, які відвідують дитсадок, і чоловіки працівниць закладу. Зате маємо таку красу.

А в дитсадку тим часом дітки зручно вмощувалися у свої но­венькі ліжечка. Всього у дитсадку є дві групи, які відвідують 49 діт­лахів. Нещодавно придбано й нові меблі в ігрові кімнати – стільці та столики, ігрові стінки. Чимало тут і гарних іграшок. «Ці забавки нам благодійники із Німеччини подарували», – говорить Аліна Степанівна. А нові меблі у дитсадок, як говорить сільський голова, були придбані за спонсорські кошти, за що й дякує їм не лише Федір Панасович, а й колектив дошкільного закладу.

Ще одна новина у селі – це нова огорожа для кладовища. Як говорить Федір Гловацький, цього року площу кладовища, якому вже більше 200 років, було значно розширено. За кошти народного депутата Степана Івахіва на кладовищі зрізано 68 дерев із 255, інші спонсорські кошти дали можливість загородити територію кладовища якісним металопрофілем, зробити двоє воріт – центральні великі та менші бокові, аби зручніше було жителям села.

Віта ШЕПЕЛЯ.