Головна Коротко Перша маскувальна сітка скоро буде відправлена волонтерами в зону АТО

Перша маскувальна сітка скоро буде відправлена волонтерами в зону АТО

2709

У Шацьку розпочала діяль­ність група волонтерів « Не­байдужі», котра має за мету пос­тійну матеріальну й психо­логічну допомогу солдатам із Шацького району, які беруть участь в АТО. У планах учас­ників групи – підтримання зв’яз­ку з бійцями, відправлення їм адресних посилок, збір теплих речей, виготовлення маску­ва­ль­них сіток, сприяння запису солдатів і їхніх сімей на курси психологічної реабілітації та інше.

Поки що волонтери зби­ра­ють речі ручної роботи (вишиті серветки, доріжки, рушники, ска­тер­тини тощо), які відправ­ляють на аукціон. На зібрані від продажу кошти закуповують апте­ч­ки та кровоспинні препа­рати для воїнів. Хто бажає бути корисним у цій справі, прохання телефонувати за номером: 096-26-14-303.

Також учасники виготов­ляють маскувальні, білого ко­льо­ру, сітки на військову тех­ніку. Перший виріб, який допо­магали плести учні ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк (на фото), найб­лиж­чим часом буде відправлений в зону АТО, на замовлення на­ших солдатів. Волонтери про­сять шачан і жителів району до­помогти матеріалом – білою тка­ниною (підійдуть старі прос­ти­радла, наволочки, підодіяль­ники) та самим долучитися до роботи. Контактний телефон: 096-24-20-858. Всі, хто небай­дужі, приєднуйтеся до «Небай­дужих»! Для волонтерів важ­ли­ва будь-яка підтримка, пора­да і навіть тепле слово.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.