Головна Освіта Конкурс «Україна має талант» на шацький манер

Конкурс «Україна має талант» на шацький манер

3724

14 листопада в Шацькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся конкурс талантів, на якому най­смі­ливіші учні представили свої творчі но­мери. Мета заходу – підтримка і розвиток талано­витої учнів­ської молоді, спри­ян­ня її творчій самореалізації, підвищенню ху­дожнього і вико­навського рівня учасників, ви­хованню почуття патріотизму в учнів. Кожен з учнів приніс із собою на свято неоціненний скарб – любов до поетичного слова, музики, хореографії. А ще – доброзич­ливість у серці, бажання тво­ри­ти для рідної землі.

Компетентне журі в складі Валерія Михальчука, Лідії Миха­льчук, Анни Вітрук, Валерія Ше­метила та Валентини Васик оці­нювало виступи конкур­сан­тів.

Конкурс відкрили вокалісти школи Софія Цюп’ях з піснею «Спі­ванка», Андрій Купира («Я маленький козак»), Катерина Хвисючик («Подяка»), Анна Вя­лова, Марина Лук’янчук («Від мене до тебе»), Тетяна Бегас («Мальви»), – вражали слу­ха­чів своїм голосом, а їх виступ зму­сив багатьох полюбити спів.

Свій вокальний талант пред­ставили учениці, які душевно зас­півали пісні: «Повертайся живим» (Наталія Паламарук), «Моя Україна» (Юлія Михаль­чук), «Спи собі сама» (Наталія Поліщук). Вони зачарували суд­­дів і глядачів, і їх захвату не було меж.

А малюнки Софії Гінайло і Аліни Боровець показали, що в нашій школі підростають справ­­жні таланти, майбутні відомі ху­­дожники. Цікавими були ро­боти інших учасників конкурсу: Тетя­ни Кушнір, Катерини Са­бець­кої, Софії Голенчук.

Учні 7-А (Діана Заяць, Софія Ягодинець, Діана Сергійчук, Софія Гінайло), 8-А і 8-Б (Діана Смоляр, Ілона Савчук), 9-Б (Наталія Паламарук, Анастасія Чак, Ольга Тахасюк) класів пред­ставили сучасні танці. Пора­дували глядачів грою на музич­них інструментах Олена Сулік і Владислав Стрункін. А учениці 9-А (Софія Шковорода) і 7-А  (Ка­терина Хвисючик) класів розвеселили всіх присутніх гу­мо­ресками «Сом» і «Кухлик».

Ліричності святу додали вір­ші, які прозвучали у виконанні Софії Рогози (власний вірш «Про маму»), Оксани Балюк (влас­ний вірш «Люблю свою краї­ну»), Павла Наумича (вірш Т.Шев­­ченка «Думка»), Вероніки Пав­лей і Софії Яльницької (вірш В.Сосюри «Любіть Україну»), Юлії Демчук і Софії Ягодинець (вірш «Моя Україна»), Ольги Гордій (власний вірш «Сол­да­там»).

А завершували конкурсну програму чудові вироби з бісе­ру, соломки, вишивки хрести­ком в оригінальному виконанні Софії Лук’янчук (робота «Вов­ки»), Юлії Демчук (робота «Свя­тий Миколай»), Лілії Кулачук (ро­бота «Солом’яне диво»). При­ємно було бачити серед кон­курсантів у цій номінації Мак­сима Козака (робота «Чарівний замок»). Слід відзначити, що у виступах учасників конкурсу, було багато патріотизму, любові до рідної землі.

Переможцями, за рішенням журі, стали такі учасники: (піс­ня) І місце отримали Катерина Хвисючик і Наталія Паламарук, ІІ – Софія Цюп’ях, Юлія Миха­льчук, Наталія Поліщук, ІІІ – Андрій Купира і Марина Лук’ян­чук; (малюнок) І місце – Софія Гінайло і Аліна Боровець; ІІ – Со­фія Голенчук, ІІІ – Катерина Сабецька; (вірш) І місце – Окса­на Балюк і Ольга Гордій; (ви­шивка, вироби з бісеру, солом­ки) І місце – Софія Лук’янчук, ІІ – Максим Козак, ІІІ – Лілія Кулачук і Юлія Демчук.

Конкурс закінчився висту­пом директора школи Валерія Михальчука, який підсумував, що всі учасники – переможці, бо всі мають таланти. А голов­ною нагородою стали оплески, на які не скупилися глядачі, та радісні усмішки.

Цей чудовий конкурс органі­зували міністри школи Юлія Михальчук і Тетяна Бегас (ве­дучі свята) спільно з педагогом-організатором Наталією Ни­китюк.

Міністерство культури

УР «СПРУТ»

ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк.