Головна Стисло При в’їзді в Шацьк міст пофарбували в синьо-жовті кольори

При в’їзді в Шацьк міст пофарбували в синьо-жовті кольори

3965

Мода на патріотичні вивіски, в’їзні знаки і мости дійшла і до села Піща. Днями міст при в’їзді в населений пункт з боку Шацька, а також альтанка на березі озера П­іщан­ське і лавочки на місцевому стадіоні стали си­ньо-жовтими. Стрічки таких же кольорів розвіваються віднині не тільки на мосту, а й на в’їзному знаку. У ск­ладний для країни час такий вчинок жителів при­кордонного села як­найкраще передає дум­­ки й переживання іс­тинних патріотів. «Гар­но, урочисто і з великою любов’ю до України!» – так оцінюють селяни роботу своїх земляків.

Усміхаються і білоруси, щодня проїжд­жаючи через оновлений міст. Ініціатором пе­ре­фарбовування моста, альтанки і лавочок у кольори національного прапора став жи­тель с. Піща Анатолій Ковальчук. До вико­нання роботи залучив усю велику родину: дру­жину Тетяну, дітей Ірину, Надію і Віктора, доньку своїх сватів Аліну та багатьох інших. Та й сам не сидів ск­лавши руки. До речі, Анатолій Олексійович – знаний у селі бла­го­дійник і спонсор проведення всіх свят місцевого рівня.

Організована ним компанія патріотів швидко справилася з завданням, на довгі роки лишивши землякам згадку про буремний час боротьби України за свою незалежність і неподільність, про щем у серці кожного українця і таку от, як на світлинах, ма­теріа­лі­зацію своєї любові.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.