Головна Стисло Про успіхи шацького дзюдо

Про успіхи шацького дзюдо

4144

Вересневі успіхи шацького дзюдо

17 вересня в м. Луцьк від­бу­вся чемпіонат Волинської області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 17 років. Коман­ду Шацького району представ­ляли спортсмени місцевого спо­р­тивного клубу «Торнадо» (керівник Роман Самолюк).

Їхні успіхи на цьому турнірі такі: І місце – Сергій Цекот (смт Шацьк), ІІ – Георгій Короць (с. Світязь), ІІІ – Наталія Турич та Тетяна Турич (с. Світязь).

Тренери СК «Торнадо» дя­ку­ють голові Шацької райдерж­адмі­ні­страції Василю Голя­дин­цю та начальнику відділу осві­ти, молоді та спорту Ша­цької райдерж­адмініст­рації Лю­д­милі Єрофєєвій за надану матері­а­ль­ну допомогу, а також Шацькій селищній раді за забезпечення транспортом до обласного цен­тру.

23-24 вересня вихован­ці Ша­цького спортивного клу­бу «Тор­надо» взяли участь у VI від­кри­тому турнірі з дзюдо серед юна­ків та дівчат 2004-2009 років народження, приуроченому свя­т­куванню Дня села Дмитрівка Чернігівської області. В ньому взяли участь більше 400 спорт­сменів з різних областей Укра­їни. Змагання пройшли на ви­со­кому організаційному рівні, де зібралося дуже багато си­льних дзюдоїстів.

Срібним призером турніру став шачанин Єлісей Мадрімов, який був нагороджений кубком, медаллю, дипломом та грошо­вою нагородою. В запеклій бо­ротьбі в сутичках за вихід у фі­нал і за бронзові нагороди ще чотирьом учасникам з Шацька не вистачило сил та нат­хнен­ня.

Наступного дня нашим спор­т­сменам випала нагода взяти участь у відкритому турнірі з дзю­до на призи спортивного клубу «Майстер-дзюдо» у м. Київ. П’я­теро шацьких учасників стали переможцями та призерами змагань: І місце – Єлісей та Микола Мадрімови, ІІІ – Назар Миселюк, Назар Самолюк та Ірина Гуж.

Батьки та вихованці спор­ти­в­ного клубу «Торнадо» вислов­люють щирі слова подяки за організацію поїздки та підго­товку юних спортсменів до зма­гань: президенту СК «Тор­на­до» Роману Самолюку, віце-пре­зидентам СК «Торнадо» Ігорю Самолюку та Олексію Писачу­ку, а також Олександру Поло­жевцю за забезпечення тран­спор­том та підтримку.

Наш кор.