Головна Стисло Подорож з ароматом кави

Подорож з ароматом кави

3688

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості – учні ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк –  нещо­дав­но здійснили дводенну по­дорож у м. Львів.

Спочатку всі були поділені на маленькі групи. Але після відві­дування аквапарку наші емоції зашкалювали, і ми швидко згур­тувалися. Після прийняття во­д­них процедур всі вирушили в Макдональдс поновити сили. Да­лі наша мандрівка продов­жи­лася у розважа­льному центрі Кіng Kross. Там ми переглянули цікаві експонати музею воско­вих фігур, отрима­ли незабутні враження від перегляду 3D-фільму та відправилися на ков­занку. Певно, зі сторони ці­ка­во було спостерігати за на­ми, тому що ковзалися всі – хто вмів і хто не вмів. Біль­ші­сть вперше стояла на ковзанах і ледве тримала рівновагу.

Наступного дня ми познайо­милися з ранковим містом з го­ри Високого замку. Львів був ще туманним, сонним, але все одно надзвичайно гарним. Спу­с­тившись, ми розпочали подо­рож по Старому місту. Приєм­ною несподіванкою для нас бу­ла зустріч біля храму Трьох свя­тих з головним героєм фільму «Останній москаль» Ігорем Скри­п­ком (на фото). Це дуже по­зитивна, приємна, друже­люб­на людина. Він росіянин, але має українське коріння. Ігор за­любки сфотографувався з на­ми і розповів про зйомки дру­гого сезону фільму.

Серед всіх побачених цього дня надзвичайно вразив учас­ників подорожі палац Бенде­ліані, особливо виставка золо­тих при­крас. Це приватна ко­лек­ція періоду ІІ ст. до н. е. – ІІІ ст. н. е.

Ще одним приємним від­крит­тям було знайомство з відо­мою львівською майстернею шоколаду. Звісно, кожен прид­бав на згадку про цю чудову екскурсію хоча б маленький па­кетик кави та шоколад ручної роботи. Крім цього, бажаючі ку­пили пам’ятні сувеніри на ярмар­ку Вернісаж.

А на завершення ми побува­ли в кав’ярні «Віденська кава», де відчули неперевершений смак львівської кави за віден­сь­ким рецептом та скуштували смачні де­серти.

В мене склалося враження, що Львів – це місто ста­ро­вин­них архітектурних пам’яток,  при­вітних людей та великої кі­ль­кості кав’ярень. Здається, аромат кави розповсюджений по всіх вуличках. І ми повезли його додому у вигляді кавових сувенірів. І не один день, п’ючи каву, будемо згадувати це гос­тин­­не місто.

Діана ЖУР, вихованка гуртка «Студія творчості» БДЮТ, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк.