Головна Наради, сесії Шацька селищна рада – з новим головою та секретарем

Шацька селищна рада – з новим головою та секретарем

3486

26 листопада відбулася перша сесія Шацької селищної ради сьо­мого скликання, в якій взяли участь заступники голови Шацької РДА Сергій Сидорук та Сергій Кужель, а також обраний напередодні голова Шацької районної ради Сергій Карпук.

На виборах до місцевих рад 25 жовтня шацькою громадою було обрано нового голову – Сергія Віннічука та депутатів у кількості 26 чоловік. Після відкриття сесії голова селищної виборчої комісії Василь Матлах  зачитав результати виборів та вручив посвід­чення голови Шацької се­лищної ради новообраному голові, привітавши його та побажавши плідної праці на новій посаді. Із зареєстрованих 5 078 виборців участь у виборах взяли 3 332 виборці, не голосували 1 736 виборців. Відповідно Сергій Віннічук набрав 841 голос, найближчий його конкурент – Анатолій Полінкевич – 593 голоси. Також Василь Матлах вручив посвідчення й новообраним депутатам. Нагадаємо, що депу­татський склад селищної ради оновився майже на 90%: від попереднього скликання депутатами залишилися Віктор Гірич, Любов Маригода та Віктор Найда.

Привітав новообраного голову та побажав плідно працювати на бла­го територіальної громади колишній в.о. селищного голови Микола Боярчук, котрий зазначив, що передає свої повноваження не з порож­ньою казною – на рахунку селищної ради є 2 млн. 236 тис. грн., а пе­ре­виконання бюджету становить 1 млн. 518 тис. грн.

У своєму виступі Сергій Віннічук подякував усім та по­обіцяв, що буде старатися виправдати довіру та разом із депутатським корпусом пра­цюватиме на розвиток територіальної громади. В першу чергу, планується навести лад із земельними питаннями, повністю зробити інве­н­таризацію усіх земель, зробити прозорою процедуру надання зе­мельних ділянок, активно працювати над наповненням бюджету (перегляд договорів оренди землі, сплата усіх податків), робота над залученням між­народних інвестицій, коштів із державного та обласного бюджетів для розвитку сіл територіальної громади.

Далі, відповідно до процедури обрання секретаря селищної ради, депутати обрали склад лічильної комісії із числа депутатів – Надію Пех (голова), Ларису Арват (секретар) та Володимира Кубая. Сергій Він­нічук подав кандидатуру на посаду секретаря – Цевух Людмилу Сте­панівну. Шляхом таємного голосування 23 депутати віддали свої голоси за обрання секретарем Людмили Цевух.

Відповідно до регламенту, депутати поки не закривали перше засі­дання сесії, а перенесли його на наступний тиждень. Саме тоді бу­дуть фор­муватися постійні комісії та обиратися їх керівний склад.

Віта ШЕПЕЛЯ.