Головна Стисло Районна акція «Валентинка для солдата» від МГО «Сучас­ний формат молоді Шацька»

Районна акція «Валентинка для солдата» від МГО «Сучас­ний формат молоді Шацька»

4309

Ми вас любимо, славні герої, ви – наш захист і наша броня, і чекаємо вас з перемогою, за вас молимось Богу щодня.

На сьогоднішній день най­бажанішим для кожного з нас є перемога агресора і закінчення війни на сході України, але все це можливе лише за нашої з вами підтримки. Не завжди во­на виявляється у фінансовій до­помозі, солдатам надзвичай­но важлива і психологічна під­тримка, спілкування, листи і ди­тячі малюнки та обереги. Саме такі прояви уваги від нас нага­дують захисникам про те, що вони не забуті, їх люблять, че­кають, вірять у перемогу, за них моляться Богу і щоденно дя­кують за те, що вони охоро­няють мирне і затишне небо над Заходом України.

Районна акція «Валентинка для солдата» від МГО «Сучас­ний формат молоді Шацька» мала на меті підтримку солда­тів за допомогою вітальних лис­­тівок від школярів навчаль­них закладів району. В резу­льтаті акції ми отримали понад 190 оригінальних і вишуканих валентинок, виконаних різною технікою. Переважна біль­ші­сть у синьо-жовтих тонах, із дер­жавною символікою, всі із над­звичайно гарними та щирими побажаннями, а також зворуш­ли­вими листами-зверненнями до солдатів та авторськими віршами. Школярі були вдячні за можливість писати солда­там листи, тому із кожною ва­лентинкою віддавали часточку свого серця і душевного тепла. Прикріплювали ікони, обереги і навіть цукерки й шоколадки, пи­сали й номери телефонів, адже всі без винятку че­кають дзвін­ка чи то листа від солдата.

Усі валентинки будуть над­силати із адресними передача­ми для солдатів Шацького ра­йону волонтери «Небайдужі». Пе­рег­лянути фотографії вален­ти­нок, прочитати авторські вірші і листи солдатам можна у фото­альбі «Акція «Зігрій солдата» у соціальних мережах Facebook та ВКонтакте.

Підбиваючи підсумки, варто назвати активних учасників акції: ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк (директор Валерій Михальчук), с. Прип’ять (директор Олек­сандр Лончук), с. Світязь (ди­рек­тор Віра Озімок), с. Пульмо (директор Валентина Куран), ЗОШ І-ІІ ст. смт Шацьк (директор Світ­лана Омельчук), с. Смоляри-Сві­тязькі (директор Микола Оніщук), с. Острів’я (директор Ми­хайло Богута), с. Самійличі (директор Валентина Положе­вець), с. Положево (директор Тетяна Положевець).

Дуже дякую дирекції, вчи­телям та батькам за патріо­тич­не виховання дітей, а школярам за небайдужість і активну гро­мадську позицію. Сподіваюсь, що кожне маленьке сердечко-валентинка, відправлене на Схід, зігріє серце наших сол­да­тів, додасть впевненості у вла­с­­них силах, віри в перемогу! Укра­їна переможе!

Надія ПРИЙМУК.