Головна Коротко Шацький “Сільмаг” став просторим і дзеркальним

Шацький “Сільмаг” став просторим і дзеркальним

5483

Ненадовго зачинив для від­ві­дувачів двері продук­то­вий магазин мережі «Сіль­маг», що по вул. 50 років Пе­ре­­моги в смт Шацьк. Всього на три тижні. За цей короткий проміжок часу не лише сут­тєво збільшилася площа зак­ладу торгівлі, а й оновився фа­сад – стіни стали нарядно-дзер­кальними, розширився асортимент продукції, зросла кількість холодильної і моро­зи­ль­ної техніки. 6 червня відре­мон­тований «Сільмаг», влас­ником якого є підприємець Оль­га Романюк, уже приймав пер­ших відвідувачів.

– В магазині стало більше місця, більше світла, більше комфорту. Чому так поспішали з ремонтом? Щоб не втратити постійних клієнтів, які цінують те, що в ма­газині – завжди свіжі продукти, по­мірні ціни, відмінне обслуговування, – роз­повіла Ольга Дмит­рівна.

Дійсно, покупці, що першими заві­тали до торго­ве­ль­ної зали, не прихо­ву­вали радісних емо­цій: «Ледве до­че­калися, щоб улюб­лений магазин зап­рацював!». Як зав­жди, привітно, з усмішками зуст­рі­чали їх продавці: Ва­лентина Сивоха, Валентина Си­рот­юк, Людмила Стаднік, Наталія Прис­тупа. І відвідувачам, і пра­цівникам приємно, що в ма­газині, про який у селищі гарно відгукуються, створені для них якнайкращі умови. За­вітайте до оновленого «Сіль­магу» і переконайтеся в цьо­му особисто!

Мирослава ЦЮП’ЯХ.