Головна Стисло Там, де здійснюється ремонт

Там, де здійснюється ремонт

3913

Одразу після за­вер­шення позачергової се­сії голова селищної ра­ди Сергій Віннічук за­пропонував мені разом із Іваном Ковалем, на­чальником КП «Будин­коуправління», та Ана­толієм Демчуком, го­ловним інженером КП «Будин­коуправління», проїхатися селищем та оглянути ті об’єкти, де зараз тривають ремон­тні роботи. Погодилася, оскільки цікаво було по­дивитися на сам про­цес робіт та порівняти, що було до того і що отри­маємо після ремонту.

Першим закладом, куди завітали, став мі­ський Будинок культу­ри. Ніна Вирович, ди­ректор закладу, неод­но­­ра­зово просила і в селищної ради, і у спонсорів зробити внутрішній ремонт при­міщення, оскільки стан його був справді не найкращим: подекуди провалювалися дошки на підлозі, стіни невідомого кольору та стеля, вкрита жовтими плямами. Тепер же бригада ремонтників ТЗоВ «Будівельник» розпочала роботи із заміни дерев’яної підлоги на бетонну, яку планується встелити плиткою. Обкласти плиткою планують і грубки. «Зробимо підвісну стелю армстронг, стіни утеплять та укріплять магнезитовими плитами. Стіни сцени оббиватимуться фальш-брусом, замінять саме підвищення сцени на добротну дошку. З освітлення планується встановити 10 світодіодних світильників, які є не лише безпечними та енерго­ощадними, а й мають великий термін використання», – розповідає майстер підприємства-підрядника Валентина Пугач. Загалом на ремонт закладу культури планується витратити 417 тис. грн. із бюджету селища. Що ж, після завершення робіт шачани зможуть порівняти та по-справжньому сказати, що стан закладу культури справді відповідатиме його назві.

Другим об’єктом стала дорога, яка з’єднує Шацьк та село Мель­ники. На початку дороги активно працює каток, трамбуючи два шари великого та середнього щебеню. Верхнє покриття планують встелити дрібним відсівом. Загальна вартість робіт, що про­водяться, становить 952 тис. грн. (488 тис. грн. – кошти селищної ради, 463 тис. грн. – департаменту інфраструктури області). Усі роботи Шацька філія Любомльського райавтодору проводить відповідно до будівельних норм, тож тепер будемо сподіватися, що дорога стане значно кращою. «Хоч всього буде відремонтовано 1 км 260 м дороги від загальної протяжності більше 3 км, та при першій можливості роботи з ремонту дороги будемо продовжу­вати», – запевняє Сергій Віннічук.

Дорогою до наступного об’єкту – дитсадка №1 смт Шацьк, де тривають ремонтні роботи, заїхали ще на декілька вулиць селища: один з жителів поскаржився на те, що з обох боків стічні дощові води руйнують щойно відремонтовану дорогу, на другій вулиці розбито частину дороги вантажним автомобілем. Оглянувши проблемні ділянки та порадившись, що можна зробити, аби вирішити проблеми, поїхали у дитсадок. Там майже завершили ремонт дашків та перил, перекрили приміщення котельні, встанов­или новий металевий паркан. Загалом на ці роботи використано 488,5 тис. грн. «У планах – реконструкція системи опалення, утеплення приміщення. Були б лише кошти», – говорить селищний голова. Також у дитсадку №2 встановлено внутрішні туалети та уми­ва­льники, підведено гарячу воду на кухню.

Зроблено цього року й освітлення вулиць у с. Гаївка (вартість 87 тис. грн.), вулиці Гагаріна, що в смт Шацьк (вартість 82,5 тис. грн.), розпочались роботи із встановлення освітлення по вул. Лесі Українки. Надалі, як і обіцяв Сергій Віннічук на одній із сесій се­лищної ради, після завершення робіт по освітленню вулиць, де є проекти, будуть виготовлятися та реалізовуватися нові.

Віта ШЕПЕЛЯ.