Головна Стисло Територія Шацького району засяє до Великодня чистотою

Територія Шацького району засяє до Великодня чистотою

4373

В Шацькому районі розпочалося велике передпасхальне при­бирання. Трудові колективи, комунальники, активні жителі району очищають від сміття територію населених пунктів, прибережні зони озер, місця відпочинку, лісові посадки та узбіччя доріг.

Першими, як тільки зійшов сніг, до прибирання приступили пра­цівники комунального підприємства «Будинкоуправління». Вони прибрали стихійні сміттєзвалища, обрізали дерева на цен­тральних вулицях, завезли землю на клумби, скопали квітники, посадили квіти, упорядкували кладовища тощо. Засяяли чистотою цен­тра­льні дороги селища і тротуари, які очистили від піску, що на­копичився за зиму.

6 квітня відбулася загальнорайонна толока. На генеральне при­бирання територій, відповідно до графіка, затвердженого в Шацькій райдержадміністрації, вийшли працівники підприємств, закладів, організацій, державних установ.

Екологічна акція «Чисте подвір’я» відбулася в Пульмівській ЗОШ І-ІІІ ст. До неї долучилися вчителі, обслуговуючий персонал, а також учні 5-11 класів. Прибрали не лише територію школи, а й узбіччя доріг.

Навели порядок і на Пульмівському кладовищі – на традиційну православну толоку прийшло майже 200 прихожан Свято-Ми­ко­лаїв­ського храму.

Узбіччя дороги від села Мельники до бази відпочинку «Медик» впоряд­ковували пра­ців­ни­ки ре­дак­ції газети «Шацький край». Працювали більше двох годин, резуль­татом стали шість 120-літрових міш­ків відходів. До­рогу від траси до уро­чища Гряда при­б­рали працівники упра­вління фінан­сів Шацької РДА – назбирали 14 міш­ків сміття. Терито­рію біля озера Со­ми­нець очистили працівники сектору управління ДСНС України у Волинській області та ДП РЧ-11.

Оскільки погодні умови не надто сприяли прибиранню – 6 квітня надворі йшов дощ, то деякі трудові колективи перенесли проведення толоки на інший день.

Комунальники і дорожники оперативно вивезли все зібране сміття, обіцяють робити це і надалі.

Є надія, що територія Шацького району засяє до Великодня чистотою.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.