Головна Стисло У Шацькому національному природному парку представили нову керівницю

У Шацькому національному природному парку представили нову керівницю

4345

У суботу, 16 грудня, у Шацькому лісовому коледжі колективу Шацького національного природного парку представили нову очільницю. Нею стала 27-річна Марія Христецька. Участь у представленні також взяв перший заступник голови Шацької РДА Віктор Плейтух.

Представити нову очільницю колективу парку особисто приїхав заступник голови Держлісагентства України Володимир Бондар. Перед колективом ШНПП Володимир Налькович висловив сподівання, що новий керівник парку зможе навести лад у ньому.

У коментарі одному з обласних інтернет-видань Володимир Бондар прокоментував таке неочікуване для жителів Шацького району призначення: «На жаль, досі дуже мало уваги центральних органів влади було прикуто до парку. Ми живемо на Волині і хіба ми можемо сказати, що національний парк відповідає заданому рівню, хіба у ньому все добре? Так, є проблеми з фінансуванням, але мені хочеться, щоб колектив працював належним чином і ми бачили позитивні зміни. Мені хотілося б, щоб робота була поставлена правильно, щоб ми брали участь у міжнародних програмах. Європа і світ сьогодні виділяють дуже багато грошей, які можна було б використати з користю для парку. Я хочу, щоб було мобілізовано роботу колективу і наведено елементарний порядок щодо дотримання екологічного законодавства, вивезення сміття, в’їзду на територію та виїзду з неї. Є дуже багато питань, які потребують рішення», – зазначив посадовець.

Також на представленні Марія Христецька окреслила основні завдання, над вирішенням яких вона буде працювати найперше, а саме наводити лад у конторі, працювати над розвитком рекреаційних пунктів, баз відпочинку, пунктів пропуску, а також виконувати завдання по боротьбі з браконьєрством.

Після представлення директор ШНПП Марія Христецька, разом із Володимиром Бондаром оглянули рекреаційні пункти парку, обговорили нагальні проблеми і стратегічні підходи для розвитку.

Про нову керівницю природоохоронної структури шачанам поки відомо небагато: вона вивчала екологію у Луцькому національному технічному університеті та право – у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. Працювала у Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, а також головним лісничим ДП «Ківерцівське ЛГ».

Віта ШЕПЕЛЯ