Головна Свято Засяяла вогнями головна ялинка Шацького району

Засяяла вогнями головна ялинка Шацького району

3303

Гарною традицією в Україні стало відкриття у день святого Миколая новорічних ялинок. Цього дня лісова красуня засяяла сотнями вогнів і в селищі Шацьк. В післяобідню пору до головної ялинки Шацького району прийшли дітвора і дорослі, аби взяти участь у гарному святі, організованому працівниками Шацького районного Будинку культури. Гостей вітали святий Миколай, Снігурочка, маленькі ангелята, герої популярного мультфільму Маша і Ведмідь, народний ансамбль «Горлиця» та дитячий вокальний колектив «Круть-верть» районного Будинку культури, хореографічний гурт. Дітки танцювали, читали вірші святому Миколаю, боролися з бешкетниками, які хотіли вкрасти у них подарунки, водили хороводи і просто чудово відпочивали. Добрий святий кожного обдарував солодощами (кошти на їх придбання виділила Шацька селищна рада).

Коли прийшла найочікуваніша мить, до мікрофону запросили почесних гостей: Василя Голядинця, голову Шацької РДА, Сергія Карпука, голову Шацької районної ради, та Людмилу Цевух, в.о. голови Шацької селищної ради. Керівники привітали усіх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, побажали радості, приємних подарунків і довгожданого миру в Україні.

Після спільного заклику: «Ялинко, засвітись!», лісова красуня засяяла вогнями, подарувавши миті щастя дітям і давши старт гарним зимовим святам.

Мирослава ЦЮП’ЯХ