Головна Наради, сесії Звання «Почесний громадянин селища Шацьк» та будівництво нового храму: за що голосували...

Звання «Почесний громадянин селища Шацьк» та будівництво нового храму: за що голосували депутати селищної ради

11931

12 червня під головуванням Людмили Цевух, в.о. Шацького селищного голови, та за участю Сергія Карпука, голови Шацької районної ради, відбулася чергова сесія Шацької селищної ради. Найперше обранці громади озвучили свої запити та звернення. Депутат Анатолій Пех адресував свій запит службі автомобільних доріг, наголосивши на необхідності ремонту дороги в селі Пехи, яку розбив вантажний транспорт, що возить ліс. Світлана Гошовська від імені жителів вулиці Садова в Шацьку просила нанести розмітку пішохідного переходу в районі магазину «Шик і Блиск». Жанна Демчук озвучила проблему доставки неякісних продуктів харчування, зокрема м’яса, в Прип’ятський дитсадок. Микола Маригода просив відремонтувати дорогу по вулиці Шевченка в с. Мельники.

Людмила Цевух озвучила питання про присвоєння звання «Почесний громадянин селища Шацьк». Експертна комісія, яка розглянула відповідні листи виконкому, прийняла рішення про присвоєння (посмертно) звання «Почесний громадянин селища Шацьк» воїну АТО Сергію Мокренку та колишньому селищному голові Сергію Віннічуку. Виконкому доручили виготовити Диплом та посвідчення і вручити відзнаки матері Сергія Мокренка – Любові Буз та дружині Сергія Віннічука – Людмилі. Родини загиблих раз у рік отримуватимуть безкоштовно від Шацької селищної ради топ-норму паливних дров та матеріальну фінансову допомогу в розмірі прожиткового мінімуму.

Людмила Степанівна також висвітлила питання про передачу в оперативне управління закладів охорони здоров’я первинної ланки спільної власності територіальної громади сіл, селища Шацької селищної ради, за що депутати одностайно проголосували. Нагадаю, на одній з минулих сесій депутати прийняли рішення про створення центру первинної медико-санітарної допомоги Шацької селищної ради. А вже 12 червня депутати Шацької районної ради на позачерговій сесії, яка відбувалася перед селищною, затвердили Положення про відокремлений структурний підрозділ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шацького району» Шацької районної лікарні ТМО Любомльського і Шацького районів, а також структуру та штатну чисельність Центру первинної медико-санітарної допомоги Шацького району.

Депутати затвердили зміни до рішення селищної ради «Про селищний бюджет на 2018 рік», проголосували за заборону продажу алкогольних напоїв у торговельних закладах територіальної громади Шацької селищної ради у визначений час доби, відмовили більшості заявників у наданні дозволу на розробку детальних планів територій через відсутність Генерального плану. Дозвіл на розробку детального плану території частини вулиці 50 років Перемоги в Шацьку отримала у відповідь на своє клопотання місцева греко-католицька громада, яка планує будувати храм Різдва Івана Хрестителя.

Мирослава ЦЮП’ЯХ