Головна Культура В Луцьку відбулася відкрита мистецька акція

В Луцьку відбулася відкрита мистецька акція

4160

Маленьких та дорослих художників прийняв у себе Палац культури Луцька. Своє професійне свято вони відзначили з пензлем та олівцями в руках – повідомляють Волинські новини.

У День художника, вчора, 11-го жовтня, відбулася відкрита мистецька акція, яку організували учні дитячої мистецької студії «Соняшник».

Зі слів керівника студії Лариси Чубай, долучилися до святкування близько 40 дітей, а також їхні батьки.

«Мистецтво допомагає розкривати у дітях їхній потенціал, а талановиті діти – талановиті у всьому. Зауважу, що багато хто із маленьких художників пише вірші. Сьогодні ми малювали на тему козацтва, захисника Батьківщини, осені. А ще було чимало конкурсів, серед яких малювання із заплющеними очима. Це дуже потішило публіку, було весело. Завдяки підтримці очільниці Управління культури Луцької міської Ради Тетяни Гнатів ми зробили справжнє свято», – розповідає пані Лариса.

Додало дійству творчих барв й участь волинського поета Миколая Шостака. Після декламування віршів він спілкувався з дітьми на тему поваги, добра, мистецтва.

Тринадцятирічна учасниця студії «Соняшник» Вікторія Стецько розповідає, що подібні заходи дозволяють краще зрозуміти себе та розкритися.

«Мені дуже сподобалася зустріч з поетом Миколаєм Шостаком. Тут я себе спробувала у не лише в ролі художника, а й письменника. Це цікаво та пізнавально – розкривати у собі нові грані та можливості. Він оголосив конкурс на кращий літературний твір, не знаю, чи вдасться мені написати щось хороше, але я обов’язково спробую», – каже дівчинка.

До слова, окрім розваг для дітей, батьки та гості свята мали можливість створити свою картину або розмалювати книжечку «антистрес».