Головна Листи “10 ряд 10 місце” запрошує на благодійні прем’єрні покази вистави “Закрите небо”

“10 ряд 10 місце” запрошує на благодійні прем’єрні покази вистави “Закрите небо”

588

Народний аматорський експериментальний театр-студія “10 ряд 10 місце” знову готується зустріти глядачів .

Увесь рік повномасштабної війни театр був з ковельчанами – у різноманітних формах – з яскравими перформансами і постановками, з розвиваючими чи розважальними програмами для дітей, на благодійних ярмарках, фестивалях та акціях підтримки, під час арт-терапевтичних занять, тренінгів та майстер-класів. Було чимало волонтерських проєктів, робота з вимушено переміщеними людьми, біженцями, людьми з особливими потребами, і багато чого іншого – все й не перерахуєш…

Паралельно з цим всім театрали взялися готувати дві великі прем’єри. Це стало своєрідним викликом та випробуванням, адже підготовка навіть однієї вистави потребує масу сил, часу, ресурсів, енергії, тим більше, що актори – аматори, не кажучи вже про війну… Але, попри все, нам вдалося – під звуки сирен, зі світлом чи без – репетиції тривали і вистави поступово народжувались.

“10 ряд 10 місце” запрошує на першу прем’єру – виставу під назвою “Закрите небо”. Це дуже пронизлива постановка, вибухова драма за твором Неди Нежданої – авторки сучасної драматургії, яка читається та грається сьогодні на різних мовах в багатьох країнах світу.

 

 

Ми присвячуємо цю виставу, як написала пані Неда – “усій нашій рідній Україні під прицілом…” та її боротьбі за волю й незалежність, адже у цей час сходяться палаючі дати – і річниця повномасшабного вторгнення, і дев’ятої річниці Майдану, захоплення Донбасу й Криму та початку війни, а за сто років до цього був і бій під Крутами, і інші історичні віхи спротиву нашого народу .

Вічна пам’ять і доземний уклін всім Героям, хто віддав життя у цій боротьбі – нині та задовго до нас, слава і честь всім, хто тримає над Україною небо сьогодні!

Отже, чекаємо на вас – 7 та 9 березня о 18:00 в Народному домі “Просвіта” (вул. Міцкевича, 10).

Вхід – за донати на ЗСУ (благодійні квитки у касі, від 100 грн).
Телефон для довідок – 066-793-75-64.

Усі зібрані кошти будуть передані волонтерам на придбання життєво необхідних речей для наших військових.

 

Народний аматорський експериментальний
театр-студія “10 ряд 10 місце”