Головна Листи 79 дітей нашої громади побували влітку у закордонних містах-побратимах

79 дітей нашої громади побували влітку у закордонних містах-побратимах

669

Міжнародне партнерство Володимирської міської ради, співпраця із європейськими містами-побратимами продовжує приносити практичний та цінний ефект. Завдяки міжнародному партнерству протягом літа 79 дітей з нашої громади віком від 8 до 16 років мали можливість відпочити закордоном у наших  партнерів.

Так, перед початком нового навчального року 28 діток віком від 12 до 15 років повернулись з литовського міста Расейняй, де безплатно відпочивали майже протягом двох тижнів.

Програма дозвілля у Литві була насичена і різноманітна: екскурсії по місту, бібліотеки, парки, музеї, подорожі, наукові експерименти, цікаві заходи, майстер-класи, заплив на байдарках, Балтійське море, дельфінарій, океанаріум, мотузковий парк, пінна вечірка та багато всього нового, цікавого та захопливого відвідали діти. Винятковою подією був концерт до Дня Незалежності України на головній сцені міста. Школярі отримали масу позитивних емоцій та незабутніх вражень, а також зарядились натхненням на новий навчальний рік.

Також з 30 липня по 6 серпня 26 дітей відпочивали у Німеччині в місті Цвікау. Десять дітей провели тиждень літніх канікул з 7 по 12 серпня у Грубешові та ще 15 дітей з нашої громади відпочивали з 4 по 10 серпня у Ленчиці (Республіка Польща).

Попередньо Володимирська міська рада зверталась з відповідними листами до муніципалітетів міст-побратимів із проханням прийняти влітку на відпочинок дітей загиблих Героїв із нашої громади, зниклих безвісти бійців, а також дітей військовослужбовців, які зараз беруть участь в бойових діях проти московських окупантів.

Усі діти повернулись додому із закордонного відпочинку, сповнені незабутніх вражень. Завдяки міжнародним партнерам дітлахи мали можливість відпочити у гарній атмосфері без повітряних тривог та стресів, викликаних війною.