Головна Листи Німецьке місто-партнер Барзінгхаузен передало обладнання для ковельських комунальників

Німецьке місто-партнер Барзінгхаузен передало обладнання для ковельських комунальників

655

У Ковель з міста Барзінгхаузен прибув черговий гуманітарний вантаж. З-поміж іншого, наші партнери передали частину обладнання з пакета безкоштовної допомоги від GIZ, що фінансується Федеральним урядом Німеччини для українських міст, які мають побратимів у Німеччині.

“Наші партнери з перших днів війни багато допомагають місту. Ми суттєво підсилили технікою та обладнанням комунальні підприємства. Приємний бонус Ковель отримав від німецьких міст – Саарбрюкена та Барзінгхаузена, які подбали про два пакети допомоги. Мікроавтобус Форд Транзит ми привезли ще в липні. Очікуємо ще на іншу заявлену техніку. Велике спасибі меру Барзінгхаузена Хеннінгу Шуенгофу, Саарбрюкена – Уве Кондрату та їх командам, що вони знайшли час, доклали зусиль, аби все це спрацювало”, – коментує міський голова Ігор Чайка.

Усе обладнання передали РЖКП №1. Це – бензопили, відбійні молотки, різноманітні прилади, а також генератор потужністю 5 кВт.

За словами начальника РЖКП№1 Віктора Солов’янчука, усе дуже продумано — до інструментів є комплектуючі, запас мастил, замінні блоки. Обладнання високоякісне, від відомих виробників.

– Ми дуже задоволені. Тут те, що необхідне нам у повсякденній роботі. Це – набори для столярів, покрівельників, сантехніків, механіків. Щиро вдячні нашим німецьким партнерам за такий подарунок, – додає він.