Головна Листи Багатодітна сім’я волинського поліцейського отримала житло

Багатодітна сім’я волинського поліцейського отримала житло

2582

Учора, 20 листопада, начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига вручив старшому інспектору легендарної роти патрульної служби поліції особливого призначення «Світязь» Миколі Мельнику ключі від двокімнатної службової квартири. Житло в новозбудованій багатоповерхівці по вул. Глушець у Луцьку надали в рамках інвестиційної угоди поліції області із забудовником.  

Про це Шацькому краю повідомили у Поліції Волинської області

Микола Мельник прийшов добровольцем у новостворений підрозділ особливого призначення «Світязь» і вже в липні 2014 року разом із побратимами став на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України. Він пройшов бої за Іловайськ і Вуглегірськ.

У 2015 році Указом Президента України Миколу Мельника відзначено медаллю «Захиснику Вітчизни». Окрім того, за сумлінну службу та виконання службових обов’язків він нагороджений відзнаками та подяками МВС України. Поліцейський забезпечує правопорядок в зоні проведення операції об’єднаних сил, несе службу на території рідної Волині. Микола Мельник разом із дружиною виховує двох синів і доньку.

Помешкання поліцейському надали відповідно до рішення житлово-побутової комісії Головного управління Національної поліції в області. З початку цього року житло вже отримали дев’ятеро співробітників волинської поліції в Луцьку та Ковелі. Окрім того, 15 родин волинських поліцейських придбали житло на умовах фінансового лізингу.

Багатодітна сім’я волинського поліцейського отримала житлоНагадаємо, МВС запровадило нові механізми соціального забезпечення поліцейських і рятувальників. Серед них підвищення заробітної плати, компенсація за винайм квартир та система фінансового лізингу на придбання власного житла. За перші шість місяців роботи лізингової програми, працівники системи МВС отримали 700 квартир.

Сектор комунікації поліції Волинської області