Головна Листи Для чого громаді бренд: в Луцьку відбулася дискусія щодо цифрових інструментів просування...

Для чого громаді бренд: в Луцьку відбулася дискусія щодо цифрових інструментів просування волинських громад

686

2 березня 2023 року в обласному центрі Волині відбулася публічна дискусія на тему: «Для чого громаді бренд. Цифрові інструменти просування бренду». Участь в заході взяла заступниця голови ОДА Вікторія Левчук, представники волинських громад, проєктного офісу Digital Volyn, програми EGAP, бізнесу, науковці та студенти Технічного фахового коледжу ЛНТУ.

«На мій погляд надзвичайно важлива інвестиційна привабливість нашого регіону. Ми знаємо про високий потенціал волинських громад. Однак важливо правильно подати цей потенціал, і в цьому якраз важливе ефективне використання цифрових інструментів. Показати всі можливості, забезпечити зручну взаємодію для мешканців,туристів та інвесторів, – зазначила Вікторія Левчук. – Для цього необхідна правильно вибудована комунікація з використанням цифрових можливостей,яка відкриває потенціал громади».

Представники Луцької, Горохівської, Поромівської, Шацької та Жидичинської громад поділилися власним досвідом просування бренду громад. Кожна презентувала цифрові інструменти, які здатні простежувати просування їх бренду.

Окрім того, учасники заходу обговорили можливості, які надають цифрові канали та інтернет для цього. Серед них можливості платформ «Дія.Цифрова освіта» та «Дія.Бізнес».

Окрім того, учасники заходу обговорили можливості, які надають цифрові канали та інтернет для цього.

Водночас студенти Технічного фахового коледжу ЛНТУ висловили власне бачення щодо формування успішного бренду Волині завдяки популярним соцмережам та Digital маркетингу.

Захід відбувся в рамках проєкту «Офіс впровадження цифрових рішень «Digital Volyn», що реалізується у партнерстві з Волинською обласною державною адміністрацією за підтримки Мінцифри та підтримки Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.