Головна Листи КП “Володимиртепло” встановлюватиме теплові лічильники

КП “Володимиртепло” встановлюватиме теплові лічильники

554

Комунальне підприємство «Володимиртепло» Володимирської міської ради повідомляє про намір встановлення вузлів комерційного обліку за адресами:
– вул. І. Франка, 7;
– вул. Роксолани, 3;
– вул. Роксолани, 8;
– вул. Д. Галицького, 17А;
– вул. О. Хохол, 17.

Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 р. № 2119-VIII усі будинки мають бути оснащені вузлами комерційного обліку послуг з постачання теплової енергії. Відтак у 100% будинків наших споживачів будуть встановлені лічильники теплової енергії.

Встановлення вузлів комерційного обліку для будівлі виконується безплатно відповідно до програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства населених пунктів Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки за кошт міського бюджету.

У разі якщо протягом двох місяців з дня отримання повідомлення власник (співвласники) не повідомив КП «Володимиртепло»  про намір погодити з ним відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку або про намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку, оснащення будівлі вузлами комерційного обліку здійснює КП «Володимиртепло»  на запропонованих умовах.

Відповідь на повідомлення та за додатковою інформацією просимо звертатися за адресою: м. Володимир, вул. Сагайдачного, 19, тел. (063) 041-37-82.