Головна Листи Лучан запрошують на виставку архівних документів “Під тінню Чорнобильського крила”

Лучан запрошують на виставку архівних документів “Під тінню Чорнобильського крила”

481

З 25 по 30 квітня спеціалістами архівного відділу Луцької міської ради спільно з працівниками  бібліотеки-філії №3 для дорослих відкрито виставку архівних документів, присвячену 37-й річниці трагічної дати в історії нашої країни під назвою: «Під тінню Чорнобильського крила».

У ніч на 26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства — вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Унаслідок аварії в Україні було радіаційно забруднено близько 2300 населених пунктів, розташованих на території 12 областей. Понад 600 тис. людей стали ліквідаторами аварії та отримали високу дозу радіації. Точних даних щодо кількості людей, які загинули чи згодом померли від наслідків вибуху на ЧАЕС невідома і дотепер.

На виставці представлені копії архівних документів, фотодокументів, добірка книг та газетних публікацій, які знайомлять відвідувачів з хронікою подій, що стались на Чорнобильській атомній станції.

Запрошуємо лучан з 25 по 30 березня ознайомитись з документами виставки у приміщенні бібліотеки-філії № 3 для дорослих, що на вул. Ковельській, 56.

 

Архівний відділ міської ради