Головна Військо Начальник ОВА Юрій Погуляйко провів зустріч із новопризначеним командиром військової частини 1141...

Начальник ОВА Юрій Погуляйко провів зустріч із новопризначеним командиром військової частини 1141 Національної гвардії України

928

Сьогодні начальник ОВА Юрій Погуляйко разом із заступниками провів зустріч із новопризначеним командиром військової частини 1141 Національної гвардії України Володимиром Олійником. До цього військовослужбовець працював в іншій області.

«Обговорили основні завдання, які сьогодні на порядку денному та побажали якнайшвидше вникнути у роботу та успішно працювати на посаді. З боку обласної військової адміністрації запевнив у підтримці та співпраці», – повідомив очільник області на сторінці у Фейсбуці.

Своєю чергою, Володимир Олійник вручив Подяки начальника Західного територіального управління Національної гвардії України за активну громадську позицію, вагомий внесок у справу захисту суверенітету та територіальної цілісності України у війні з російським агресором, всебічну допомогу та підтримку Національної гвардії України начальнику Волинської ОВА Юрію Погуляйку та його першому заступнику Сергію Мовенку.