Головна Листи Лучани зібрались на благодійний вечір пам’яті Героя Олега Хрищука

Лучани зібрались на благодійний вечір пам’яті Героя Олега Хрищука

930

18 квітня у Волинському облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка відбувся благодійний вечір пам’яті Героя Олега Хрищука, який загинув в боях із російськими загарбниками поблизу Бахмута. Його дружина — Тетяна Хрищук — приурочила цю подію до дати його дня народження, а в організації допомогло управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

За життя Олег Хрищук був талановитим митцем, що працював у техніці барельєфу. Його роботи постали перед присутніми у фойє драмтеатру разом із роботами майстрів та майстринь Луцька й Волині, що також взяли участь у благодійному аукціоні. Метою аукціону є збір коштів для придбання необхідного спорядження для побратимів Олега, що продовжують боронити нашу країну.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Присутні на вечорі пам’яті вшанували Олега та поділилися своїми спогадами про загиблого захисника.

 
 
 
 
 

“На жаль, не завжди нашим захисникам вдається врятуватися. За нашу з вами незалежність, за нашу з вами волю, за щастя наших дітей — вони віддають своє життя.

Невимовно болить в грудях кожного з нас і мені здається, що на сьогодні немає жодного українця, який може спокійно говорити про те, що відбувається. Гинуть кращі з кращих. Гинуть діти, гинуть цивільні.

 

Ті, хто пішов, залишають нам найцінніше — пам’ять про себе. Те, що ми мусимо зберегти: свої надбання, досягнення, творчість. Ми повинні пам’ятати про кожного Героя і докладати максимум зусиль тим, хто найбільше потребує зараз підтримки та допомоги”, – звернулась до присутніх заступник міського голови Ірина Чебелюк.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)