Головна Листи Луцька філія Волинського обласного центру зайнятості постійно організовує семінари для внутрішньо переміщених...

Луцька філія Волинського обласного центру зайнятості постійно організовує семінари для внутрішньо переміщених осіб

409

Внутрішньо переміщеним особам, які в пошуку роботи звернулись до Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості для підтримки, отримання комплексної допомоги на новому місці проживання, проводяться семінари, зустрічі з громадськими організаціями, психологами-практиками. У березні цього року для внутрішньо переміщених українців проведено семінар в центрі зайнятості в рамках проєкту «СпівДія: Кар’єра» та тренінг у Волинській державній обласній універсальній бібліотеці ім. Олени Пчілки за участі ГО ПРО Вімен ЮА.

Під час заходів із внутрішньо переміщеним особами обговорено послуги Державної служби зайнятості, додаткові програми для започаткування власної справи, компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО під час дії воєнного стану, здобуття нової професії, отримання ваучера на навчання.

Кар’єрна консультантка проєкту «СпівДія: Кар’єра» озвучила важливі напрямки допомоги: психологічна допомога, координація роботи при працевлаштуванні, підтримка дітей.

Як не відчувати себе в напрузі, долати стрес, надихатись, розвиватись навчалися на тренінгу «Як встигнути за стрімкими змінами й не втратити себе». Психологиня-практик пропонувала вправи, які допомагають впоратися з негативними думками, проводила техніки для зниження тривоги, визначення життєвих цінностей, уміння переключати увагу на важливе та ресурсне.

Проведені заходи спрямовані на допомогу внутрішньо переміщеним особами у вирішенні питань адаптації та пошуку роботи.

 

 Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості