Головна Листи Луцьким рятувальникам закупили обладнання на майже мільйон гривень

Луцьким рятувальникам закупили обладнання на майже мільйон гривень

644

Напередодні 2023-го року міська рада придбала для потреб Луцького підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій необхідне обладнання, що допоможе рятувальникам в період воєнного стану.

За словами міського голови Ігоря Поліщука, для закупівлі виділили майже мільйон гривень.

 

“В першу чергу, ми придбали станції цифрового зв’язку, щоб підрозділи постійно були в контакті з диспетчерським пунктом. У випадку блекауту відбувається повне знеструмлення, зникає зв’язок та немає контакту між рятувальниками, погіршується чітка координація дій. Також ми придбали квадрокоптер. Адже якщо виникає масштабна пожежа, горить велике приміщення чи ліс, дрон вкрай необхідний, щоб оцінити об’єми пожежі та розуміти, де необхідно більше гасити і так далі, – розповів міський голова. – Дуже багато придбали професійного обладнання. Зокрема: бензорізки, прилади різання по металу, запасні цепи для бензопил, освітлювачі, які використовуються при аварійних ситуаціях, великі ємності для харчування людей та особового складу, дві автономні теплові пушки та багато іншого”.

 
 
 
 
 

Ігор Поліщук, спілкуючись з рятувальниками, зауважив, щоб у їхній роботі було якомога менше випадків, коли це все обладнання доведеться застосовувати.

 
 

Він подякував їм за службу, побажав перемоги та миру: “Щоб ми повернулись до звичного життя, а Україна стала процвітаючою та успішною країною”.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 720665)