Головна Листи У Володимирі розпочинає роботу міський басейн

У Володимирі розпочинає роботу міський басейн

616

З 4 січня 2023 року розпочинає роботу плавальний басейн міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Тож дорослі та діти мають змогу скористатися чудовою нагодою зміцнити власне здоров’я, оздоровити організм та поліпшити фізичний стан.

Плата за відвідування басейну:

  •  для дорослих – 200 грн (вісім відвідувань);
  •  для дітей віком від 10 до 18 років – 100 грн (вісім відвідувань);
  • діти до 10 років відвідують басейн безплатно (у супроводі батьків);
  • вартість одноразового відвідування – 25 грн.

Звільняються від оплати за відвідування басейну (за наявності підтверджуючих документів):

  • на 25% – учасники бойових дій;
  • на 50% – діти з багатодітних сімей (3 і більше дітей, віком до 18 років) та  діти з малозабезпечених сімей;
  • на 100% (одна година на тиждень): діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування за пред’явленням «Єдиного квитка», діти з інвалідністю віком до 18 років, діти з сімей, батьки яких є учасниками бойових дій, в тому числі й військовослужбовців військових формувань (територіальна оборона) та співробітників правоохоронних органів, діти, мобілізованих для здійснення заходів із національної безпеки та оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії, діти, загиблих померлих батьків, та батьків, що пропали безвісти – учасників бойових дій, які  брали безпосередню участь у захисті незалежності та суверенітету України, діти з числа внутрішньо переміщених осіб та таких, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, учні закладів загальної середньої освіти громади, спеціалізованих шкіл при проведенні оздоровлення згідно з планом управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради, спортсмени, призери обласних, всеукраїнських та міжнародних офіційних змагань, які представляли на цих змаганнях Володимир-Волинську міську територіальну громаду.

Для того, щоб почати відвідування плавального басейну, необхідна медична довідка. Для отримання довідки для басейну необхідно пройти таких фахівців:

  • дерматолог;
  • терапевт (для дітей – педіатр).

Для занять у басейні вам будуть потрібні плавки, купальник, шапочка, гумові капці, рушник, засоби гігієни, включаючи гель для душу або мило, мочалка, а за бажанням – фен.

Банківські реквізити для здійснення  оплати за послуги:

Володимирський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

44700, м. Володимир, вул. Драгоманова, 20

UA 498201720314271005201041892

ЄДРПОУ – 31820091

МФО 820172 УДКСУ у Волинській області, м. Луцьк

Плата за басейн.

Телефон для довідок: (03342) 38820.

Басейн працюватиме щодня, окрім неділі, з 8-ї до 20-ї. Проте у випадку проблем з електропостачанням графік роботи буде корегуватись.