Головна Листи Міський голова Ігор Поліщук оглянув хід модернізації на підвищувальних насосних станціях підприємства...

Міський голова Ігор Поліщук оглянув хід модернізації на підвищувальних насосних станціях підприємства “Луцькводоканал”

504

Луцький міський голова Ігор Поліщук оглянув хід робіт із модернізації підвищувальних насосних станцій, за допомогою яких вода подається на поверхи багатоповерхових будинків вище 4-го поверху. На 19-ти таких станціях у Луцьку зараз відбувається повне оновлення обладнання. Роботи ведуться у співпраці з фінансовою корпорацією НЕФКО, яка надала 560 тисяч євро грантових коштів. З бюджету громади для цих потреб виділено 440 тисяч євро.

 
 
 
 
 
 

Для модернізації вибрано підвищувальні станції, які є одними з найбільших і найпроблемніших. “По суті, вони були в критичному стані, – наголосив Ігор Поліщук. – Сьогодні ми побачили їхнє обладнання – іржаве, перепаяне, переварене. Подальше зволікання з оновленням загрожувало тим, що люди, яких обслуговують ці станції, а це близько 160 будинків та 46 тисяч мешканців, у найближчому майбутньому могли б залишитися без водопостачання. Однак завдяки гранту корпорації НЕФКО та співфінансуванню громади є можливість зараз провести ці роботи. Після їх завершення на найближчі десятиліття ми будемо спокійні за подачу води жителям міста”.

 

Проєкт модернізації підвищувальних станцій водопостачання передбачає заміну насосного обладнання, запірної арматури, організацію обліку води та електричної енергії. Нове обладнання дасть змогу зберігати необхідну потужність, бути значно менш енергозатратним і допоможе забезпечити стабільний тиск води у багатоквартирних будинках різних районів міста.

 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)