Головна Листи Волинь готова до опалювального сезону на 63%

Волинь готова до опалювального сезону на 63%

588

Про це повідомила заступниця начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Вікторія Темчишена сьогодні, 9 серпня 2023 року, під час брифінгу.

За її словами, підготовку до опалювального сезону планують завершити до 1 жовтня. Нині ж особливу увагу приділяють готовності об’єктів критичної інфраструктури. Зокрема, виконують планові поточні та капітальні ремонти, а також регламентні роботи, готують резервні джерела живлення електричної енергії на випадок аварійних вимкнень, формують аварійні бригади тощо.

«Триває робота щодо зменшення використання природного газу та підвищення ефективності теплового господарства, в тому числі переведення споживачів приватних та малоповерхових житлових будинків на альтернативні види опалення», – зазначила Вікторія Темчишина.

Поруч із тим, в області збільшується кількість населення, що встановлює сонячні батареї. Лише з початку 2022 року чисельність індивідуальних побутових споживачів, які встановили сонячні батареї, зросла на 21%.

Що ж стосується закладів освіти області, то вони готові до опалювального сезону на 67,9%. Всі ремонтні роботи планують завершити до початку навчального року.

Як зауважила Вікторія Темчишина, загалом в області підготовлено та замінено близько 60,1% теплових мереж від запланованого. Окрім того, підготовлено 60,5% всіх котелень області. На постійній основі проводиться робота із заміщення газових котлів на твердопаливні, а також щодо 100-відсоткового забезпечення об’єктів соціальної сфери безперебійними джерелами живлення.