Головна Листи Міський голова Ігор Поліщук перевірив готовність підприємства «Луцькспецкомунтранс» до зимового утримання доріг...

Міський голова Ігор Поліщук перевірив готовність підприємства «Луцькспецкомунтранс» до зимового утримання доріг та тротуарів

496

Оскільки в найближчі дні очікується значне погіршення погодних умов, з падінням температури нижче нуля та мокрим снігом, міський голова Ігор Поліщук сьогодні перевірив готовність ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» до утримання доріг та тротуарів у зимовий період.

На підприємстві готові до експлуатації 10 одиниць посипальної техніки та 9 тракторів. Цьогоріч придбали ще один трактор John Deere, який працюватиме у селах громади. Він обладнаний посипальною технікою, яка може сама себе навантажувати, що оптимізує процес роботи.

За словами директора ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» Володимира Марценюка, заготовили 1500 тонн щебенево-соляної суміші, 1500 тонн піщано-соляної суміші та очікуємо доставки 500 тонн чистої солі, щоб оперативно реагувати на сильні морози та снігопади.

Ігор Полішук зазначив, що місто робить все, аби бути готовими до будь- яких викликів, щоб у громаді комфортно та безпечно могли пересуватися автомобілі та пішоходи. “Ми працюємо, щоб впоратися з можливими несприятливими погодними умовами — снігом, ожеледицею. Персонал підприємства проінструктований та підготовлений. Техніка обладнана раціями для оперативного зв’язку, навіть у випадку блекауту та інших непередбачуваних ситуаціях. Заздалегідь маємо бути максимально готовими до погіршення погоди”, – резюмував Ігор Поліщук.