Головна Листи Міський голова Володимира відвідав рятувальників напередодні осінньо-зимового періоду

Міський голова Володимира відвідав рятувальників напередодні осінньо-зимового періоду

597

10 серпня міський голова Ігор Пальонка завітав до Володимирської 7-ї державної пожежно-рятувальної частини, щоб поспілкуватись з рятувальниками та оглянути готовність до осінньо-зимового періоду. Разом з начальником Володимирського районного управління ДСНС України у Волинській області В’ячеславом Процюком та начальником 7-ї ДПРЧ УДСНС України у Волинській області Олександром Богацьким обговорили питання подальшої співпраці та надання допомоги задля підвищення безпеки від надзвичайних ситуацій різного характеру.

Відповідно до окремого доручення ДСНС та з метою забезпечення готовності сил і засобів ДСНС до протидії загрозам і задля реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду 2023-2024 років, спричинені порушенням сталої роботи систем життєзабезпечення населення внаслідок ведення бойових дій, працівниками 7-ї ДПРЧ 3-го ДПРЗ було проведено розгортання мобільного пункту незламності зі всім необхідним забезпеченням. Даний намет нового зразка (мобільний пункт незламності), який можна використовувати як оперативний штаб, був переданий Володимирською міською радою в рамках комплексної Програми захисту населення і територій міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Окрім цього, з міського бюджету було передано аварійно-рятувальне обладнання, а саме: пожежні рукави, рятувальні мотузки, рятувальну та пересувні освітлювальні триноги, два причепи, тепловідбивні костюми, шабельні пили, гайковерт ударний, подовжувачі, жилети для порятунку на воді та надано допомогу у створенні резерву пального для пожежної частини. Загальна сума допомоги з міського бюджету становить 1 371 800 грн.