Головна Листи На Волині пройде акція «Зміни життя – зупини насильство»

На Волині пройде акція «Зміни життя – зупини насильство»

2104

27 листопада 2019 року, в приміщенні облдержадміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань гендерної політики, протидії торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству. Засідання відбулася під головуванням заступниці голови облдержадміністрації Світлани Мишковець та за участі працівників структурних підрозділів облдержадміністрації, представників правоохоронних органів, регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги тощо. 

Учасники засідання обговорили основні аспекти організації та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Варто наголосити, що на теренах області у ці дні пройде багато цікавих та змістовних заходів, спрямованих на попередження насильства.

Світлана Мишковець наголосила, що тема насильства актуальна у сучасному суспільстві.

– На жаль, з темою насильства ми стикаємося майже щодня. Тема дуже актуальна, та потребує реагування, як з боку органів державної влади та правоохоронних органів, так і з боку громадських організацій, – звернулася Світлана Мишковець до членів координаційної ради. – Ми повинні перейнятися тематикою попередження насильства.

Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Гобод детально розповіла про план заходів щодо проведення інформаційної акції протидії насильству.

– 4 грудня 2019 року на автостанції № 1 м.Луцька пройде інформаційна кампанія «Зміни життя – зупини насильство», – наголосила Оксана Михайлівна. – Спеціалісти департаменту соціального захисту, служби у справах дітей, працівники національної  та патрульної поліції розповідатимуть перехожим про попередження насильства.

Світлана Мишковець наголосила, що непотрібно прив’язуватися до однієї дати – 4 грудня.

– Такі акції потрібно провести у всіх районних центрах та містах обласного значення, залучивши до них як найбільше громадськості, молоді та дітей. Адже дуже часто від насильства, зокрема, насильства у сім’ї,  потерпають діти та жінки, – зазначила Світлана Євтихівна. – Дуже добре, що заплановані акції проходитимуть саме в точках автобусного сполучення. Так ми зможемо поінформувати більше населення із сільської місцевості, яке найменш обізнане у питаннях попередження насильства.

Відтак, 4 грудня акція «Зміни життя – зупини насильство» стартуватиме у місті Луцьку. Надалі схожі акції пройдуть у районних та містах області.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.