Головна Листи На Волині – два оновлені прикордонні підрозділи

На Волині – два оновлені прикордонні підрозділи

640

Волинські прикордонники щоденно захищають державний кордон, тому як ніхто заслуговують на гідні умови праці та проживання. Так, учора, 16 жовтня 2023 року, після реконструкції відкрили дві прикордонні застави, що входять до складу комендатур Волинського загону. Відремонтовані підрозділи оглянув начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Зокрема, під час реконструкції відновили адміністративні будівлі, бокси для автомобільної техніки, складські приміщення та споруди господарчого призначення. Окрім того, на одному з підрозділів облаштували модульне містечко, а також змонтували сонячну електростанцію.

Слід зазначити, що волинські прикордонники здійснюють посилену охорону та оборону кордону з білоруссю, протяжністю 35 кілометрів. Ділянка надійно укріплена інженерно-фортифікаційними спорудами, а цілодобовий моніторинг кордону здійснюють завдяки системам віддаленого відеоспостереження.

Для кращого виконання бойових завдань очільник області передав військовим патрульний катер POWERBOAT 520, два мікроавтобуси та один автомобіль підвищеної прохідності. Техніку придбали за сприяння благодійних фондів «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ ЮА», «Доброта» та ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ».