Головна Листи На Волині продовжують інспектувати укриття навчальних закладів

На Волині продовжують інспектувати укриття навчальних закладів

805

Зокрема  18 серпня 2022 року, за дорученням начальника ОВА Юрія Погуляйка його заступники Сергій Мовенко та Юрій Гупало оглянули укриття школи та дитячого садка у Ківерцівській громаді.

Декілька запасних виходів, вентиляція, санвузли, освітлення та вода – усе це є в захисних спорудах навчальних закладів. Наразі в цих укриттях ще тривають деякі підготовчі роботи до початку навчального року. Після цього тут стоятимуть стільці, парти, а в дошкільному закладі ще ліжка.

Слід зазначити, що захисні споруди готують для тих, хто обере навчання в очному режимі та віддає дітей у садочок.

Зауважимо, що на сьогодні в Україні доступні кілька форм здобуття освіти. Загалом на час воєнного стану навчання в області відбуватиметься за змішаною формою: дистанційно та офлайн. Також відповідно до статті 9 Закону України «Про освіту» доступними є й інші альтернативні форми навчання. Остаточне рішення про те, яким чином учень здобуватиме освіту –  приймають батьки.

Як повідомив очільник Ківерцівської громади Олександр Ковальчук, 73% батьків громади за очне навчання.

«Ми показуємо батькам умови захисних споруд і тоді вони вирішують, за якою формою будуть навчатися їхні діти. Більшість, а саме 73% – за очне здобуття освіти, – зазначив міський голова Ківерців. – Звичайно, що діти будуть забезпечені різними формами навчання».

До слова, укриття в школі вміщує 400 дітей. Якщо усі учні будуть здобувати освіту в очному режимі, то навчання відбуватиметься у дві зміни. Щодо інспектованого садочка, то його відвідує 250 вихованців. Його укриття може забезпечити захистом таку кількість дітей.