Головна Листи «Поверніть Героїв додому»: у Ковелі відбулась акція на підтримку полонених «азовців»

«Поверніть Героїв додому»: у Ковелі відбулась акція на підтримку полонених «азовців»

790

24 серпня у Ковелі відбулась акція на підтримку військовополонених та їх родин.

Десятки ковельчан у День Незалежності України прийшли на площу Героїв Майдану, аби вкотре привернути увагу суспільства, українського та світового, міжнародних організацій: не будьмо байдужі, не забуваймо про терористичний акт в Оленівці, під час якого росіяни знищили 53 полонених. Більшість були бійцями полку «Азов». Не забуваймо про тих, хто залишається в руках терористів.

“У нас великий борг перед нашими воїнами, які сьогодні в полоні. Перед їхніми сім’ями – батьками, дружинами, дітьми. У нашій громаді три такі родини. Низький уклін вам за ваших і наших синів. На сьогодні вже достеменно відомо, що саме легендарний полк Азов, який був сформований і воював, як новітня армія, за стандартами НАТО – великою мірою втримав швидке просування ворога на півдні. І ми маємо голос, щоб не тільки в цей день нагадувати світові – АЗОВ – це елітні війська України, це – ГЕРОЇ! Які мають повернутися додому!”, – наголосив міський голова Ігор Чайка, звертаючись до присутніх.

Ковельчани тримали в руках плакати різного змісту, вимагаючи звільнення бійців з полону.

На площі було багато чорнобривців, адже це квітка-символ синівської любові до матері, любові до рідної землі, маминої абсолютної любові й надії на зустріч із сином чи донькою, мамою чи татом, чоловіком чи дружиною.

Молимося! Стоїмо! Віримо! Чекаємо! Переможемо!