Головна Листи Працівники Луцького комбінату шкільного та студентського харчування придбали для бійців 100-ї окремої...

Працівники Луцького комбінату шкільного та студентського харчування придбали для бійців 100-ї окремої бригади ТрО автомобіль

604

Автомобіль KIA Sorento вже сьогодні вирушив на передову для потреб військовослужбовців 100-ї окремої бригади територіальної оборони. Його бійцям придбали працівники Луцького комбінату шкільного та студентського харчування. До ініціативи долучилось 130 людей.

 
 

За словами бухгалтера підприємства Ірини Казмірчук, цим військовослужбовцям вони допомагають з перших днів війни. Спочатку активно долучались до харчування бійців, а коли дізнались, що хлопців відправили на передову, то вирішили придбати їм авто. Фінансове питання закрили за один день — 130 працівників зібрали понад 200 тисяч гривень. За ці кошти придбали машину та додатковий комплект шин до неї, а також пофарбували її та забезпечили технічне обслуговування.

 
 

“Ми вдячні нашим захисникам за мирне небо, яке маємо тут над головою, – каже Ірина Казмірчук. – Ми працюємо, діти ходять в школу — це все завдяки нашим воїнам. Тепер хочемо, щоб хлопці на цьому авто повернулись додому з перемогою”.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(77904, 777946, 724727, 720665)