Головна Листи Сільські самогонники не бояться ні Бога, ні людей, ні міліції

Сільські самогонники не бояться ні Бога, ні людей, ні міліції

3138

Днями до редакції газети зателефонувала жінка, жи­телька с. Підманове, яка від­мовилася назвати своє ім’я й прізвище. Плакала і просила втрутитися в непросту ситу­ацію, заручниками якої стали багато місцевих жителів. У Підманове мешкають затяті виробники сурогатної про­дук­ції – самогону. Вони вже притягалися до відпові­даль­ності за незаконне виготов­лення і збут самогону, проте свого прибуткового «бізне­су» не згорнули. Надто мі­зерна відповідальність, тоб­то штраф, передбачена за це правопорушення. Любителі оковитої йдуть до них на «точ­ку» цілодобово, запису­ються на сотні і тисячі гри­вень. Більше того, зі своїх хат і господарств п’яниці вино­сять усе, що можна винести. Заганяють цей товар за без­цінь місцевим інтеліген­там, таким чином щоразу отри­муючи свіжу копійку на пропій.

– Забирають останнє в ді­тей! Несила більше це терпіти! – жінка на іншому кінці дроту плакала від без­силля щось змінити.

Аби почути відповіді на питання, які хвилюють жи­тельку с. Підманове, я звер­нулася до старшого дільнич­ного інспектора Шацького РВ УМВС Анатолія Денисовця:

– Як тільки в сільську раду чи в правоохоронні органи надійде звернення за під­пи­сом цієї громадянки або ж колективне звернення, ми ма­тимемо законні підстави провести перевірку викла­дених вище фактів і в разі їх підтвердження покарати винних.

От тільки боїться згорьо­вана жінка, що накличе на себе гнів чоловіка такою скар­гою, а покарання само­гон­ників знову виявиться «чисто символічним».

Мирослава ЦЮП’ЯХ.