Головна Листи Талановита молодь: керівники області відзначили 9-річного декламатора з Волині

Талановита молодь: керівники області відзначили 9-річного декламатора з Волині

290

«Я хочу сказати простими словами, про те, що турбує мене вечорами,
Про те, як в думках я малюю картину – якою я бачу свою Україну»

Миколка Варцаб’юк – актор, читець, призер всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів.

За дорослими словами й подіями стоїть усміхнений 9-річний хлопчик. В усьому підтримує Миколку мама, яка ще в ранньому дитинстві помітила творчі здібності малюка.

«Йому було всього рік і 4 місяці, коли по складах вже повторював «падав сніг на поріг, кіт зліпив собі пиріг», – ділиться мама юного читця.

Сьогодні ж наставником Миколки є Вадим Хаїнський, керівник театральної студії «Бешкетники». Окрім занять у студії, танців та грі на сопілці, Миколка виступає на сценах різних рівнів із декламацією віршів.

Маленький лучанин вже має чималий мистецький доробок та визнання. Лише цьогоріч Миколка здобув відзнаки у 13 конкурсах. А займається творчою діяльністю із 2018 року. До слова, у 2021 році за свої досягнення він став переможцем престижної премії «Люди року» у номінації «Юна гордість».

Сьогодні талановитого хлопчика привітали заступник голови облдержадміністрації Юрій Гупало та голова обласної ради Григорій Недопад.

Щирі побажання і слова захоплення Миколка Варцаб’юк сприймає стримано і гідно, як істинний митець. Та водночас по-дитячому радіє подарункам. Окрім іменних подяк від Волинської ОДА та облради, Миколці подарували набір блогера від благодійного фонду «Турбота PRO».

Мрія Миколки – стати актором і знятись в кіно. Він є справжнім прикладом для інших, поєднуючи у собі творчість, впевненість та велику мрію. І його шлях до успіху тільки починається.