Головна Листи У Ковелі розробляють проєкт скейт-парку

У Ковелі розробляють проєкт скейт-парку

497

У Ковелі давно планують облаштувати для молоді скейт-зону у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Сьогодні автори Максим Ліщук, Юлія Рогожина, головний архітектор міста Людмила Мурай продемонстрували візуалізацію ідеї місцевим скейтбордистам.

Влад, Артур, Ілля розповідають, що до війни у нашому місті цим видом спорту займалось понад 50 чоловік. Зараз їх дещо менше, але ще й тому, що немає необхідного місця для виконання трюків.

Нині вони тренуються на бульварі і часто створюють чимало незручностей для перехожих. Проте, не хочуть полишати своєї улюбленої справи, щоб не втратити форму. Цьогоріч уже їздили на змагання у Львів. Мріють про майданчик у Ковелі, аби мати можливість організовувати турніри у своєму місті.

Макет хлопцям дуже сподобався. За їх словами, подібного скейт-парку немає на Волині і в найближчих областях. Втім, дали кілька рекомендацій авторам, побажань, що важливо саме для них.

Разом з міським головою Ігорем Чайкою оглянули місце, де у перспективі має вирувати спортивне життя. Крім того, у парку хочуть осучаснити й дитячий майданчик.

Молоді, дітворі необхідно вести активний спосіб життя, гуртуватись, проводити час з близькими та друзями. Скейтбордисти чекають на свою омріяну локацію. Для цього потрібно зробити їм крок назустріч – реалізувати проєкт.

Про Ковель