Головна Листи У Ковелі збудували житло для переселених з територій бойових дій сімей

У Ковелі збудували житло для переселених з територій бойових дій сімей

471

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко відвідав у Ковелі реконструйовані під житло будинки для переселених з територій бойових дій сімей. Збудували їх у межах Програми НЕФКО «Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб в Україні», що фінансується Інвестиційною платформою сусідства Європейського Союзу (NIP).

Зокрема, провели реконструкцію двоповерхової адміністративної будівлі під триповерховий багатоквартирний житловий будинок (18 однокімнатних квартир). У будинку – два під’їзди, на кожному поверсі – по три однокімнатні квартири із просторими ванною, кухнею та спальнею.

Також провели реконструкцію навчально-побутового корпусу під двоповерховий багатоквартирний житловий будинок (6 однокімнатних квартир). Тож, замість старої занедбаної адмінбудівлі у центрі міста облаштували 24 квартири, загальна площа яких становить 895 квадратних метрів. У всіх квартирах зроблений ремонт, вони вмебльовані та забезпечені необхідною для проживання побутовою технікою та іншим інвентарем.

У рамках робочого візиту на Ковельщину мав можливість оглянути дві квартири, у яких створені всі умови для заселення. До слова, учора ключі від новеньких квартир у двох будинках вже отримали сім’ї, які переселились у Ковельську громаду, із територій, де тривають бойові дії.