Головна Листи У Ковелі здійснили Різдвяні мрії 143 дітей з непростою долею

У Ковелі здійснили Різдвяні мрії 143 дітей з непростою долею

576

Гарну традицію два роки тому започаткували у Ковелі – здійснювати різдвяні мрії дітвори. Цьогоріч ця акція проходить втретє.

На ялинці у фойє міської ради було спочатку 130 листів, в яких дітки з непростою долею розказали про свої мрії. А згодом їх додалось, і усього 143 бажання були виконані.

У ліцеї №3 імені Лесі Українки відбулось святкове дійство з іграми, розвагами, танцями, яке підготувала агенція “Дитяче свято”. Для кожного віку – окрема історія, інша програма.

Міський голова Ігор Чайка, який  спостерігав за  дітворою,  привітав їх та рідних зі святами, подякував усім, хто став добрим чарівником для цих хлопчиків і дівчаток.

– Хочеться, щоб якнайшвидше повернувся мир, щоб ви насолоджувались дитинством, частіше посміхались і були щасливими. Нехай ваші мрії збуваються. Щасливого Різдва.

Бажання  здійснювали: колективи виконавчого комітету, Палацу учнівської молоді, працівники експертної оцінки нерухомості, Приватбанку, МТМО, ліцею №11, патрульної поліції,  відділу пробації, мобільної бригади соціально-психологічної реабілітації, депутати міської ради, підприємці, а також небайдужі ковельчани.

Найяскравішим моментом стало вручення  пакунків. Скільки радості і світла, здивування і несподіванок було у оченятах малечі. На фото – лише маленька частинка того, що спіймав наш об’єктив. Спасибі усім, хто допоміг здійснити різдвяні мрії цих діток.